Gizlilik Politikası

Uluhan Teknoloji ve Telekom, olarak müşterilerimizin gizliliğini koruma konusunda taahhütte bulunuyoruz. Bu kapsamda, aşağıda belirtilen temel kuralları benimsiyoruz:

 

. Müşterilerimizden, yalnızca ürün veya hizmet başvuruları ile ilgili ve işimizi yerine getirebilmemiz için gerekli olan bilgileri talep ediyoruz.

 

. Müşterilerimizin güvenliğini ve (www.uluhan.net.tr) üzerinden giriş yapılan bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla, sistemimizi ve altyapımızı en güvenilir seviyede tutmak için gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

 

.Müşterilerimizin (www.uluhan.net.tr) adresine ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgilerin diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenmesini engellemek için gerekli tüm önlemleri aldık.

 

.Müşterilerimizin şirketimizle paylaştığı bilgilere izinsiz erişim, Uluhan Teknoloji ve Telekom personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır. Söz konusu bilgiler, müşterilerimizin onayı olmadan veya yasal biryükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşla paylaşılmaz.

 

. Uluhan Teknoloji ve Telekom'un destek hizmetleri almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışması durumunda, bu firmaların şirketimizin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlıyoruz.

 

.Gizlilik Politikamızdaki taahhütlerimiz yalnızca kendi web sitemiz için geçerlidir ve (www.uluhan.net.tr) adresindeki diğer web sitelerini kapsamaz. Söz konusu diğer web sitelerinin kullanımında o sitelere ait gizlilik politikası ve kullanım şartları geçerlidir.

 

. Uluhan Teknoloji ve Telekom (www.uluhan.net.tr) adresi üzerinden reklam, banner, içerik veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik politikaları, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan sorumlu değildir.

 

. Gerek (www.uluhan.net.tr) adresindeki diğer web sitelerine verilen bağlantıların ve diğer internet sitelerine bağlantıların riski kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Uluhan Teknoloji ve Telekom tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

 

Genel Kullanım Şartları ve Sorumluluğun Sınırlandırılması

 

Bu internet sitesine giriş yaparak aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz:

 

Belirtilen şartları kabul etmiyorsanız lütfen bu internet sitesini kullanmayınız veya herhangi bir sayfasına erişmeyiniz.

 

Bu internet sitesinde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, tescilli marka, patent, fikri ve diğer mülkiyet hakları Uluhan Teknoloji ve Telekom'a aittir. Herhangi bir kişi veya kuruluş, önceden Uluhan Teknoloji ve Telekom'un yazılı iznini almadan, bu internet sitesinin belirli bir kısmını başka bir web sitesinde veya başka bir yerde kullanamaz veya başka bir web sitesinden bağlantı kuramaz.

 

Bu internet sitesinde verilen her türlü bilgiler ve materyaller "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadır. Uluhan Teknoloji ve Telekom bu bilgilerin doğruluğunu ve yeterliliğini garanti etmemekte olup, bu bilgilerdeki hatalar veya eksiklikler nedeniyle doğabilecek her türlü sorumluluğu reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik ve/veya belirli bir amaç için uygunluğa ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, zımnen, açıkça veya yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

 

İşbu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası gibi sebeplerle ortaya çıkan doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Uluhan Teknoloji Ve Telekom ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar olsalar dahi, sorumlu değildirler.

 

Uluhan Teknoloji ve Telekom, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları ve burada yer alan şartları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Bu internet sitesinin belirli bölüm ve sayfalarında yukarıda belirtilenlere ek şartlar öngörülmüş olabilir. Burada belirtilen genel şartlar ile ek şartlar arasında çelişki olması halinde ilgili bölüm ve sayfaya ilişkin ek şartlar uygulanır.

 

Bu internet sitesinin kullanımından doğacak ihtilaflarda, kanunlar ihtilafına ilişkin hükümleri dikkate alınmaksızın Türk Hukuku uygulanır.